KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17176035
nr 1717 6035
Akvarell
Lars Jacob von Röök (1778-1867), tillskriven. Vy från Alingsås omgivningar, Ej signerad. Akvarell, bildmått: 12,5x17,5 cm, yttermått inklusive ram. 24,5x28,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:23:28
17/8 09:23:31